Nasza oferta czarteru skierowana jest przede wszystkim do osób, które samodzielnie wolą zaplanować swoją przygodę. Trasa każdego rejsu jest ustalana indywidualnie z uczestnikami podróży. Oczywiście ostateczny głos ma kapitan. Dzięki doświadczonym skipperom wakacje na morzu mogą spędzić osoby, które nie posiadają żadnej praktyki żeglarskiej.

Żeglujemy praktycznie po całym akwenie morza Śródziemnego. Trasę ustalamy wcześniej, tak by każdy mógł zaplanować kiedy do nas dołącza i na jak długo.

Chociaż jacht jest zarejestrowany na 9 osób staramy się pływać maksymalnie w siedem - tak dla wygody. Koszt to opłata plus składka na koszty rejsu ( wyżywienie na jachcie, opłaty za mariny, paliwo, itd. ) około 120-150 Euro na tydzień za osobę. Zwyczajowo kapitan nie dokłada się do tej składki. Składka rozliczana jest według rzeczywiście ponoszonych kosztów. Dodatkowo symboliczna kaucja w wysokości 100 euro za osobę, za rejs, na ewentualne szkody i straty na jachcie wynikłe z winy załogi - rozliczana po rejsie.

Zapewniamy:  miejsce w kabinie dwuosobowej, opiekę kapitana, pościel, kołdry, poduszki, gaz do kuchenki.

Każda z załóg sprząta po rejsie sama.

Dojazd do portu startowego i powrót we własnym zakresie. 
Trasy mogą być modyfikowane zależnie od pogody i preferencji załogi. Decyzja ostateczna jest zawsze decyzją kapitana.
Po rejsie wystawiamy opinie honorowane przez PZŻ jako staż niezbędny do uzyskiwania wyższych stopni żeglarskich.
RABATY:
    5% za dwie lub trzy osoby 
    5% za dwa tygodnie rejsu

Zaliczka wynosi 30% ustalonej ceny rejsu. 

 

 

Skontaktuj się z nami

biuro@elbit.edu.pl

146210029 

608465631

Siedziba

ul. Źródlana 8

33-111 Koszyce Małe