Adriatyk - Chorwacja

Riwiera chorwacka słynie z urokliwych plaż nad lazurową wodą, zacisznych zatoczek, malowniczych klifów i nieodkrytych wysp. Wielu kojarzy ją też z unikalną przyrodą: parkami narodowymi, polami lawendy, gajami oliwnymi i pagórkami porośniętymi winoroślą. Jednak atrakcje turystyczne Chorwacji to nie tylko niezwykłe krajobrazy. Mamy tu też okazję poznać bogatą historię, zobaczyć zabytki sięgające czasów prehistorycznych i zwiedzić aż 9 obiektów z listy UNESCO! Dodajmy do tego znakomitą kuchnię, a otrzymamy idealny kierunek letnich wojaży.

Morze Jońskie - Grecja

Wyspy Jońskie kuszą swoją bujną roślinnością, piaszczystymi plażami, śródziemnomorskim klimatem i grecką kulturą z weneckimi wpływami. Wyspy Korfu, Kefalonia, Zakynthos, Itaka i Leukada to 5 wysp, które koniecznie trzeba odwiedzić

Popularne miejsca na wypoczynek na wodzie

Akweny

 

Morze Egejskie - Grecja

Odkryjcie niesamowite krajobrazy, krystalicznie czystą wodę, piaszczyste i kamieniste plaże, tradycyjne wioski i bogatą historię każdej z wysp Morza Egejskiego obejmuje takie popularne wyspy jak Kos i Rodos, a także mniej znane i warte odwiedzenia wyspy Tilos i Leros. Położone na Morzu Egejskim, Cyklady to między innymi takie wyspy jak: Mykonos, Santorini i Paros.

Morze Egejskie - Turcja

To słoneczne wybrzeże Morza Śródziemnego z niezliczonymi plażami i zatokami, raj dla sportowców i ludzi interesujących się historią. Doskonała baza do wycieczek objazdowych.  Góry schodzą tu do morza, tworząc plaże w zatokach, w których można znaleźć piaszczysty piasek oraz błękitne morze.

Skontaktuj się z nami

biuro@elbit.edu.pl

146210029 

608465631

Siedziba

ul. Źródlana 8

33-111 Koszyce Małe